مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه همدان:

هادیان سیاسی رسانه نظام اسلامی در جهاد تبیین هستند

همدان- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه همدان گفت: مبلّغین، مروّجین و هادیان سیاسی رسانه نظام اسلامی در جهاد تبیین هستند.

هادیان سیاسی رسانه نظام اسلامی در جهاد تبیین

 

به گزارش حدیث بهشت، حجت‌الاسلام علی حسنی در گردهمایی هادیان سیاسی سپاه ناحیه همدان ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: مبلّغین، مروّجین و هادیان سیاسی رسانه نظام اسلامی در جهاد تبیین هستند.

وی با بیان اینکه اصلاح اقتصادی دولت که با هدفمندی یارانه ها شروع شد با هدف کمک به مردم بوده و جلوگیری از ورودی پول به جیب واسطه و دلال صورت گرفت و سود مستقیم آن به مردم خواهد رسید، گفت: حرکتی که امروز دولت شروع کرده باید ۲۰ سال قبل عملیاتی میشد اما متاسفانه دولت های قبل به خاطر ملاحظاتی و اینکه مقبولیت سیاسی شان احتمالا زیر سوال برود از اجرای این طرح امتناع کردند اما امروز دولت آیت الله رئیسی با شجاعت تمام این طرح را کلید زد و در اولین سال از دولت خود این بحث را عملیاتی کرد و همه تلاش دولت برآن است که این رانت را از دست ویژه خواران و قاچاقیان خارج کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه همدان مدیریت درست و مردمی کردن و عادلانه کردن یارانه ها را عامل ضرر سودجویان و فرصت طلبان دانست و عنوان کرد: درست است تعدادی از منتقدان دولت که در جناح های مختلف سیاسی هستند مباحثی را مطرح می نمایند اما به اتفاق به اشتباه بودن مسیر اقتصادی طی شده قبلی و صحیح بودن حرکت امروز دولت اعتراف و اذعان دارند.

حسنی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص صادق الوعد بودن دولت، افزود: هادیان سیاسی باید به تبیین و روشنگری در خصوص برنامه دشمن و جبهه نفاق برای بَر زمین زدن طرح اصلاح اقتصادی دولت بپردازند.

وی با بیان اینکه در کنار نظارت هایی که باید به قوی ترین شکل ممکن صورت گیرد، مدیران باید پاسخگوی مطالبات قانونی مردم باشند و در اجرای این طرح ها مرتبا در بین مردم حضور پیدا کنند، گفت: اجرای سیاست های حمایتی در سه بخش تولید، توزیع و مصرف صورت گیرد و در این میان ارتباط با کارشناسان به صورت مستمر در دستور کار قرار گیرد.