مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان:

شهید مطهّری ابتدا خودش و سپس جامعه را تربیت کرد

همدان- مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: نقش مجموعه عقیدتی سیاسی در سپاه به حدی مهم و محوری است که رهبر انقلاب اسلامی فرموده اند قوام و شخصيت سپاه به معنويتش است.

شهید مطهّری ابتدا خودش و سپس جامعه را تربیت کرد

 

به گزارش حدیث بهشت، حجت‌الاسلام حسین علیئی در همایش حکمت مطهر که با حضور کارکنان سپاه ناحیه همدان برگزار شد، ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی، اظهار کرد: طبق فرمایش حضرت علی (ع) مردم سه دسته اند که دسته اول آن علمای ربّانی هستند، یعنی کسانی که دارای علم و تقوا باشند و بر اساس فرمایشات خداوند متعال و اولیائش مردم را تربیت کنند.

وی با بیان اینکه شهید مطهّری نمونه بارز عالم ربّانی است، افزود: برای اینکه انسان عالم ربّانی باشد باید ابتدا خودش را تربیت کنید و سپس به سراغ مردم و جامعه برود، شهید مطهری هم ابتدا خودش و سپس جامعه را تربیت کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: تولید علم و جایگاه شهید مطهّری تا حدی بالا است که استاد رحیم پور ازغدی میگوید اگر حوزه و دانشگاه با هم ۲۰ سال تولید علم کنند هم کمتر از میزان علم تولید شده توسط شهید مطهری خواهد بود.

علیئی اضافه کرد: نقش مجموعه عقیدتی سیاسی در سپاه به حدی مهم و محوری است که رهبر انقلاب اسلامی فرموده اند قوام و شخصیت سپاه به معنویتش است، و این معنویت از طریق شما آقایان و علمای محترم که معلمان اخلاق و معنویت و تزکیه هستید، قابل تأمین است.

در پایان این همایش از مربّیان و فعالان عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه همدان تجلیل به عمل آمد.