فرمانده حوزه کوثرالنبی (س) همدان خبر داد

برگزاری ۲۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در حوزه کوثرالنبی (س) همدان

همدان- فرمانده حوزه کوثرالنبی (س) همدان از برگزاری ۲۰ عنوان برنامه دهه کرامت در این حوزه خبر داد.

اجرای ۲۰ عنوان برنامه در دهه کرامت به همّت حوزه کوثرالنبی (س) همدان

 

هاجر پیله گین در گفتگو با خبرنگار حدیث بهشت در همدان ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س)، اظهار کرد: وجود این دو بزرگوار مانند گوهرانی گرانبها در صدف کشور ما ایران و بزرگ‌ترین لطف و هدیه الهی است و ما باید قدردان ولی نعمت خود خورشید توس و کریمه اهل بیت (ع) باشیم.

وی اضافه کرد: به مناسبت این ایّام هر ساله برنامه‌ های متنوع فرهنگی، هنری، تربیتی، آموزشی، رسانه ای، ورزشی و… در حوزه و پایگاه‌ ها اجرا می‌شود.

پیله گین با تاکید بر سنّت حسنه اطعام فقرا و نیازمندان گفت: ذبح قربانی به مناسبت میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و دیدار با خانواده معظم شهدا در روز میلاد از جمله این برنامه‌ها است.

فرمانده حوزه کوثرالنبی (س) همدان بیان کرد: ویژه برنامه اجرای سرود «سلام فرمانده» توسط کودکان و نوجوانان دهه نودی و دهه هشتادی با عنوان بیعت با امام هشتم (ع)، پیاده‌ روی حرم تا حرم تا روز میلاد حضرت خورشید و… از شاخص‌ترین برنامه‌ ها هستند.

وی با اشاره به اجرای برنامه ها و برگزاری مسابقات ورزشی یادآور شد: این برنامه‌ها شامل پیاده روی، مسابقات والیبال، دو، آمادگی جسمانی و… بوده که با حضور آحاد بسیجیان برگزار می‌شود.